Oferty pracy

Sklep rowerowy Bikestacja s.c. istnieje od 2000 roku. Posiadamy salon sprzedaży w Bolesławcu oraz prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem internetowego sklepu działającego pod adresem bikestacja.pl

Poszukujemy osób, które dobrze orientują się w sprzęcie rowerowym i bez trudu wykonają najwyższej jakości opisy produktów, będą radziły sobie w przyporządkowywaniu ich do specjalistycznych kategorii oraz dzieleniu na grupy. Krótko mówiąc, potrzebujemy ludzi, do zajęcia się sklepem internetowym, który wymaga ciągłej opieki, ponieważ stale się rozwija. Jeżeli jesteś skrupulatny, systematyczny, potrafisz pisać po polsku, radzisz sobie z czytaniem angielskich specyfikacji i znasz się na rowerach to ta praca jest stworzona dla Ciebie.

Specjalista ds. Tworzenia Opisów Produktów Rowerowych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Bolesławiec

Wymagania

  • wiedza w zakresie sprzętu rowerowego, najlepiej na podstawie doświadczenia na podobnym stanowisku lub w branży rowerowej,

  • lekkie pióro, elokwencja,

  • umiejętność tłumaczenia trudnych zagadnień w możliwie prosty sposób,

  • mile widziane doświadczenie w testowaniu sprzętu rowerowego lub jego serwisowaniu,

  • poszukujemy osoby, która lubi porządkować i segregować dane w sposób systematyczny.

Oferujemy

  • stacjonarną pracę,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • możliwość kreowania wizerunku branży rowerowej,

  • możliwość spełnienia swoich największych pasji związanych z rowerami,

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole,

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres iwan@bikestacja.pl

W zgłoszeniu prosimy dołączyć informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. obsługi zamówień i interwencji zagranicznych – rynek rosyjski

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • minimum średnie wykształcenie
  • komunikatywność
  • zaangażowanie i samomotywacja w stosunku do wykonywanych przez siebie obowiązków
  • mile widziana znajomość branży rowerowej

Obowiązki

  • realizację zamówień z rynków zagranicznych
  • kompleksową obsługę klientów używających języka rosyjskiego i kontakt z nimi
  • rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień

Oferujemy

  • stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole