Karta Stałego Klienta

Aby uzyskać kartę stałego klienta wystarczy dokonać zakupów w Bikestacja.pl na kwotę minimum 500zł.

% rabat za obrót

 1. Gwarancja niższych cen dla stałych klientów - oferujemy aż trzy rodzaje rabatów:
  1. Rabat za wartość zakupów - przyznawany jest w zależności od wartości zakupów dokonanych w naszym sklepie i obowiązuje na wszystkie produkty dostępne w ofercie. Wysokość upustów ustalana jest następująco:
   • od 500zł do 999,99zł - 1%
   • od 1000zł do 1999,99zł - 2%
   • od 2000zł do 2999,99zł - 3%
   • od 3000zł do 3999,99zł - 4%
   • od 4000zł do 4999,99zł - 5%
   • 5000zł i więcej - 6% 

  2. Rabat producentów - dla wielu marek obecnych w naszym sklepie przydzieliliśmy odpowiedni rabat cenowy. Jego wysokość kształtuje się na poziomie od 3% do nawet 15% w zależności od marż na jakich pracujemy w danym przypadku. Rabat ten przysługuje każdemu klientowi, który tylko przekroczył najniższy próg zakupowy, czyli 500zł i łączy się razem z rabatem ogólnym. 

  3. Rabat na grupy towarowe - regularnie organizujemy akcje promocyjne, dotyczące różnych grup towarowych, np. kasków, przerzutek czy butów. Akcja ta skierowana jest tylko dla posiadaczy karty stałego klienta. Przy tej okazji można zyskać dodatkowe rabaty, nawet do 10%, które łączą się razem z poprzednimi rabatami. 

* Powyższe rabaty nie dotyczą produktów, które w danym momencie są w specjalnej ofercie promocyjnej. Produkty takie mają przekreśloną starą cenę i obok umieszczoną cenę promocyjną.

 • Gwarancja najniższej ceny na "wszystko" - klient posiadający kartę rabatową ma prawo do uzyskania możliwie najniższej ceny na dany produkt, która w danym momencie obowiązuje na rynku. W odróżnieniu od "normalnych" promocji, które obowiązują w naszym sklepie (specjalnie oznaczone produkty), ta ochrona cenowa dotyczy wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie. Mamy tu na myśli oferty profesjonalnych internetowych sklepów rowerowych, które oprócz ceny pokazanej w ofercie, naprawdę mają dany produkt dostępny w magazynie, a nie tylko wirtualnie. Gwarancja tego upustu nie dotyczy ofert dostępnych w portalach aukcyjnych (np. Allegro czy eBay).

 • Gwarancja szybkiej obsługi - każdy klient od razu po przystąpieniu do systemu staje się klientem uprzywilejowanym, dzięki czemu dużo szybciej załatwiana jest większość spraw. Dzieje się tak m.in. dlatego, że sam system wiele zgłoszeń rozwiązuje automatycznie (np. nie trzeba przygotowywać specjalnych wycen, które wiążą się z dodatkowym oczekiwaniem na odpowiedź). Dodatkowo obsługa naszego sklepu zgłoszenia od stałych klientów traktuje jako priorytetowe.

Podsumowanie

Jak można przystąpić do systemu rabatowego?

Wystarczy dokonać zakupów na kwotę min. 500zł brutto (niekoniecznie jednorazowo i bez ograniczenia w czasie), resztą zajmie się nasz automatyczny system.

Przyznawanie klientom progów rabatowych następuje raz dziennie. Aby maksymalnie przyspieszyć realizację systemu rabatowego, karta ma jedynie formę wirtualną i nie jest wysyłana fizycznie. Wszystkie niezbędne informacje gromadzone i przetwarzane są w naszych bazach danych.